DentalCare bonus pro pojištěnce

Naše klinika má smlouvy s těmito zdravotními pojišťovnami:

  • VZP – Všeobecná zdravotní pojišťovna, 111
  • ZPMVČR – Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, 211
  • OZP – oborová zdravotní pojišťovna, 207
  • VOZP – Vojenská zdravotní pojišťovna, 211
  • ČPZP – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, 205

Díky těmto smlouvám Vám můžeme bez Vašich doplatků nabídnout vstupní a preventivní prohlídky a s většími slevami i některé protetické náhrady. V případě výplní, endodontických ošetření nebo zubních implantátů je nutné mít na paměti, že pojišťovny v České republice hradí pouze malou část nákladů, obvykle jen levné či zastaralé materiály a postupy. My ale chceme našim pacientům poskytovat pouze kvalitní stomatologické služby, a proto tyto zastaralé již nenabízíme. Většina typů ošetření, která vedou k dlouhodobému zachování či kvalitní náhradě Vašeho chrupu, bohužel v současné době hrazeny pojišťovnou nejsou, nebo na ně pojišťovny jen přispívají, ale větší částku zaplatí pacient sám.

Naše klinika se zaměřuje na nadstandardní stomatologické výkony, kvalitní ošetření a použití nejmodernějších a mini-invazivních technologií. Ještě před poskytnutím péče informujeme naše pacienty o možnostech ošetření a jejich ceně.

DentalCare bonus pro pojištěnce

Našim cílem je nadprůměrná kvalita poskytnutého ošetření, které jež vede k esteticky dokonalému a dlouhotrvajícímu zdravému úsměvu. V případě, že budete podstupovat výkon, který nebude hrazený ze zdravotního pojištění, můžete získat slevu v rámci našeho „DentalCare bonusu pro pojištěnce“. V takovém případě odečítáme našim pacientům odpovídají pomyslnou úhradu systému pojišťoven ve formě tzv. DentalCare bonusu. Nekvalitní pojišťovnou hrazená ošetření sice neposkytujeme, ale ze zákroků Vám odečteme odpovídající sumu, kterou na daný zákrok pojišťovna přispívá a Vy tak hradíte jen zbylou část.

Instagram