DentalCare bonus pro pojištěnce

DentalCare bonus pro pojištěnce

S platností od 1.11. 2013 nemáme smlouvy se zdravotními pojišťovnami, avšak naši pacienti přesto plně uplatní své zdravotní pojištění.

Pojišťovny v ČR hradí pouze malou část nákladů kvalitní stomatologie, a navíc jen při použití levných (zastaralých) materiálů a postupů. Úhradu přitom podmiňují složitými pravidly a znevýhodňují pacienty volící kvalitu (pojišťovny hradí pouze nejjednodušší formu výkonu s nejlevnějším materiálem, na kvalitnější postupy či materiály pojišťovny nepřispívají vůbec nic!).

Vytvořili jsme proto vlastní – spravedlivější – systém slev pro pojištěnce. Bez ohledu na jméno pacientovy pojišťovny a bez ohledu na hloupé principy systému VZP – našim pacientům vždy odečítáme odpovídající úhradu VZP.

Naši lékaři při volbě léčebného postupu tudíž nejsou omezováni restrikcemi pojišťoven – léčbu volí vždy v nejlepším zájmu pacienta. Každý výkon je exaktně zúčtován – z hodnoty ošetření je odečten DentalCare bonus (dle úhrad VZP) a pacient hradí pouze rozdíl.

Klinika DentalCare nabízí pouze kvalitní péči a moderní stomatologii. Kompromisní výkony „zdarma“ klinika neprovádí. Každý pojištěnec však bez omezení čerpá to, na co má nárok!

Poznámka:
Klinika DentalCare neprovádí Vaší přeregistraci v systému VZP (nemá smlouvy s pojišťovnou), můžete v případě Vaší zhoršené finanční situace péči „zdarma“ i nadále čerpat u svého stávajícího stomatologa „standardní pojišťovenské péče“.

VZP = veřejné zravotní pojištění

Instagram