DentalCare bonus pro pojištěnce

DentalCare bonus pro pojištěnce

Klinika DentalCare má nově smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

  • VZP – Všeobecná zdravotní pojišťovna, 11
  • ZPMVČR – Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, 211
  • OZP – oborová zdravotní pojišťovna, 207
  • VOZP – Vojenská zdravotní pojišťovna, 211
  • ČPZP – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, 205

Pojišťovny v ČR hradí pouze malou část nákladů kvalitní stomatologie, a navíc jen při použití levných (zastaralých) materiálů a postupů – takové však naše klinika neposkytuje. Většina typů ošetření, která vedou k dlouhodobému zachování či kvalitní náhradě Vašeho chrupu bohužel v současné době hrazeny pojišťovnou nejsou nebo je pojišťovny platí jen z části a pacient si musí tato poskytnutá ošetření doplatit.
Nově Vám však můžeme nabídnout bez úhrad  vstupní a preventivní prohlídky a s většími slevami některé protetické náhrady.

Plně hrazené ošetření zdravotní pojišťovnou

  • Vstupní a preventivní prohlídky, RTG a OPG vyšetření, anestezie a jednoduché extrakce.

Částečně hrazené ošetření zdravotní pojišťovnou

  • Protetické výrobky laboratoře – korunky, můstky, onlay, inlay, čepy, zubní náhrady

Ošetření nehrazené zdravotní pojišťovnou

  • Výkony – výplně, endodontické ošetření, zubní implantáty

DentalCare nabízí širokou škálu výkonů nadstandardních stomatologie, s orientací na kvalitu ošetření a nejmodernější technologie a mini-invazivní (bezbolestné) výkony. I v oblasti nadstandardní péče vždy existuje více variant léčby a pacient dostává na výběr z několika možností. Pacient je vždy informován o možných variantách péče a jejich cenách – ještě před poskytnutím ošetření.

Našim cílem je kvalita poskytnutého ošetření, jež vede k esteticky dokonalému a dlouhotrvajícímu zdravému úsměvu. Na výkony, které nejsou hrazené ze zdravotního pojištění klinika DentalCare však poskytuje slevy ve formě „DentalCare bonusem pro pojištěnce“.

DentalCare bonus

DentalCare pacientům u hrazeného ošetření odečítá odpovídající pomyslnou úhradu systému pojišťoven ve formě tzv. DentalCare bonusu. Klinika nabízí pouze kvalitní péči a moderní stomatologii. Kompromisní výkony „zdarma“ klinika neprovádí a je na Vás, zda si takové ošetření přejete, či nikoliv. Z ceny výkonů je ve smyslu výše uvedeného odečítána odpovídající sleva a rozdíl (doplatek) je hrazen pacientem.

Instagram