Kariéra

Rozšiřujeme tým

Dejte Vaší profesní kariéře nový rozměr – staňte se součástí týmu kliniky DentalCare České Budějovice. U nás budete pracovat v příjemném a přátelském prostředí a za kolegy budete mít opravdové specialisty ve svém oboru. V našich ordinacích najdete jen to nejmodernější vybavení, které Vám usnadní a zpříjemní práci. Nejsme žádný nováček, takže máte za zády oporu silné značky. Práci s papírováním a objednáváním pacientů za Vás obstarají recepční a vy se tak můžete plně soustředit na Vaši odbornou práci. U nás máte možnost se profesně posouvat, specializovat se na oblasti, které Vás zajímají a ještě za to dostanete nadstandardně zaplaceno. Připojte se k nám a starejte se s námi o spokojené úsměvy našich pacientů.

Zubní lékař/ka – absolvent/ka

Otevřená pozice


Hledáme zubní lékařku absolventku / zubního lékaře absolventa do našeho rostoucího mladého týmu.

Dentální hygienistka

Otevřená pozice


Dejte Vaší profesní kariéře nový rozměr tím, že se stanete součástí týmu naší kliniky.

Kontaktní formulář:


Příloha (životopis):

 Souhlasím se zpracováním osobních údajů

 

Vše pro Váš úsměv

Příjemné prostředí, nejmodernější zařízení a mladý tým kolegů. To přesně u nás najdete. Nabízíme jistotu stabilní dentální kliniky, kam budete do práce chodit s radostí. Sídlíme na okraji jihočeské metropole, kde se nejde cítit jinak než dobře.

Kromě standardní náplně praktického zubního lékařství se specializujeme i na estetickou stomatologii, takže se můžete těšit na pohodlnou práci například s CAD/CAM protetikou. Záleží Vám na tom, aby k Vám pacienti chodili rádi a bez obav? Pak máme stejný cíl. Chceme pacientům nabídnout příjemné přátelské prostředí a ošetření bez bolesti..

Nejsme žádnými nováčky, naše klinika funguje už od roku 2016 Dáváme prostor i absolventům, kterým se snažíme v prvních měsících maximálně pomoci při aklimatizaci na nové pracovní prostředí. Zároveň jsme součástí školícího střediska České stomatologické akademie a podílíme se na postgraduálním vzdělávání stomatologů a zubních techniků.

Pojďte s námi měnit zažité stomatologické stereotypy a být ve svém oboru těmi nejlepšími.


 
Instagram