Vstupní vyšetření u zubního lékaře

První návštěva na naší klinice nám musí přinést celkový pohled do vašich úst, abychom mohli správně indikovat případné zákroky a léčbu. Vše je bezbolestné a šetrné. Kompletní vyšetření se odehrává ve třech krocích.

1. Vyšetření ortopantomografem

Prvním krokem je vyšetření ortopantomografem. Zní to děsivě, ale je to pouze moderní RTG způsob vyšetření zubů. Pomocí digitálního přístroje získáme panoramatický snímek, na základě kterého dostanete informace představu o všech skrytých problémech ve vašich zubech a dásních. Toto vyšetření je bezpečné, rychlé a s velmi nízkou dávkou RT záření.

2. Komplexní vyšetření dutiny ústní

Následuje komplexní vyšetření vašich zubů, dásní a okolních tkání přímo na zubařském křesle. Zkrátka všechno zkontroluje zubní lékař očima pohledem do vašich úst. Ještě před začátkem vyšetření vám přesně popíšeme, co vás čeká a proč je potřeba to učinit.

3. Vyšetření zubů diagnostickým přístrojem DiagnoCAM

Poslední fází je vyšetření zubů diagnostickým přístrojem DiagnoCAM. Ten spolehlivě odhalí i miniaturní zubní kazy, které bychom okem neviděli. Používá pro to laserové světlo.

Na základě informací získaných ze vstupního vyšetření sestavíme léčebný plán a seznámíme vás s možnými alternativami ošetření.

Společně potom vybereme takový způsob ošetření, který bude splňovat vaše požadavky na kvalitu a funkčnost a přitom bude co nejvíce respektovat vaše představy i finanční situaci.

Během celého vstupního vyšetření je důležitá komunikace mezi lékařem a pacientem. Nebojte se nás na cokoliv zeptat, nekoušeme a vždy vám po pravdě zodpovíme vaše otázky. Vy tak budete přesně vědět, co termíny, které z našich úst uslyšíte, znamenají. Všechny uvedené kroky jsou na klinice DentalCare vedeny v přátelské atmosféře s velkým důrazem na komunikaci mezi stomatologem a pacientem.

Instagram