beleni_zubu

 

Bělení zubů spadá do estetické stomatologie, jejímž úkolem je dlouhodobé dosažení světlejšího odstínu. S rostoucím věkem člověka začíná jeho původní odstín zubů tmavnout a důvodů je hned několik. Mezi ty nejvýznamnější spadá změna minerální struktury zubu, nebo barevné pigmenty přijímané v potravinách a nápojích. Viníkem zabarvení jsou také chemické látky, jako například tetracyklinová antibiotika.

V moderní stomatologii existuje navzdory všem pověrám mnoho metod, jakými se neestetického zabarvení šetrně a zcela bezpečně zbavit. Na klinice DentalCare využíváme inovativní metodu bělení zubů PureWhitening.

logo1

Proč využíváme metodu bělení PureWhitening?

  • Veškeré produkty a postupy PureWhitening jsou striktně standardizované.
  • Přípravek je šetrný a nenáročný na citlivé zuby, gely neobsahují žádné konzervanty, stabilizátory a glycerol.
  • Gely pro domácí fázi mají 10% a 16% karbamid peroxidu a pro ordinační fázi mají 6% peroxidu vodíku.
  • Není nutné dodržovat bílou dietu.
  • Garance dosažení perfektního výsledku.

Varianty bělení zubů

Kombinované bělení zubů – „PureWhitening“

U této varianty bělení zubů je zapotřebí absolvovat celkem 3 návštěvy kliniky. Během první návštěvy vyhotovíme otisky, podle kterých necháme vyrobit nosiče kopírující pacientovi zuby. Při další návštěvě obdrží pacient nosiče včetně gelů pro domácí bělení. Lékař následně pacienta obeznámí, jak 14denní domácí proces probíhá. Po 14 dnech absolvuje pacient finální ordinační bělení. Následuje ještě domácí dobělení zubů po dobu 3 – 5 dnů.

Domácí bělení – „PureWhitening“

  • Při této variantě jsou pacientovi vyhotoveny nosiče, které obdrží společně s gely a instrukcemi, během druhé návštěvy. Při využití této varianty trvá bělení zubů 14 dní.

K oběma variantám doporučujeme dokoupit udržovací sadu. Tato sada se využívá ideálně 1× do měsíce a zajistí, že vaše zuby budou i nadále krásně bílé.

Ceny jednotlivých variant naleznete v přehledu cen a plateb.

Jaké má PureWhitening výsledky

3.zuby

12.zuby

9.zuby

Časté dotazy

Jak je možné, že má PureWhitening tak dobré výsledky?

PureWhitening eliminoval veškeré chyby, které mohou výsledek bělení negativně ovlivnit a jako jediný výrobce bělících prostředků pro bělení zubů dostal pod kontrolu celý proces bělení.

Proč nelze dosáhnout podobných výsledků pouze ordinačním bělení?

S věkem ztrácejí zuby schopnost absorbovat kyslík a bělicí faktory. Během krátké doby ordinačního bělení jsou bělicí látky schopny projít pouze slabou vrstvou skloviny, proto jsou výsledky ordinačního bělení nedostačující. Slabá vybělená vrstva skloviny se opět rychle zabarví, což má za následek krátké trvání výsledku.

Je bělení zubů bezpečné?

Ano, je naprosto bezpečné. Za celou historii využívání peroxidu vodíku k bělení zubů (více než 100 let), není zaznamenán jediný případ, který by uváděl poškození chrupu.

Jaká je v gelech koncentrace peroxidu vodíku?

Systém PureWhitening využívá nejnižších koncentrací peroxidu vodíku na trhu a zcela odpovídá legislativě Evropské unie. Gely pro domácí bělení mají 10 % a 16 % karbamid peroxidu (což odpovídá přibližně 3 % a 5 % peroxidu vodíku) a gely pro ordinační bělení mají 6 % peroxidu vodíku.

Budou moje zuby citlivé?

Není vyloučeno, že se u pacientů může zvýšená citlivost objevit. Gely PureWhitening ovšem neobsahují žádné stabilizátory, konzervanty, glycerol ani jiné látky. Zvýšení citlivosti, které bělení způsobí je tím pádem eliminováno na minimum.

Musím dodržovat bílou dietu jako s jiným bělením?

Dosáhnout skvělého efektu může pacient bez striktního dodržování bílé diety. Přesto doporučujeme po potravinách jako je víno nebo káva zuby vždy vyčistit.

Vybělí PureWhitening  korunky, výplně či fazety?

Bohužel ne. Bělit je možné pouze vlastní zuby. Pokud tedy zvažujete jiné jiné úpravy zubů, vždy je lepší zuby vybělit před těmito úpravami.

Nebudou moje zuby vypadat nepřirozeně?

Toto je nejčastější mýtus, který se vztahuje k bělení zubů. Naopak, vybělené zuby vypadají skvěle. Za nepřirozeně vybělené zuby jsou často považovány špatně vytvořené korunky nebo fasety u známých osobností.

Jak dlouho vydrží zuby vybělené?

Pokud bude pacient praktikovat jednoduchou pravidelnou údržbu, vydrží zářivý úsměv již navždy.

Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 608 110 00, nebo pomocí kontaktního formuláře. Informace můžete také dostat přímo, během návštěvy naší kliniky DentalCare České Budějovice.

Instagram