Zubní klinika DentalCare České Budějovice

Pacienti naší kliniky jsou vždy předem informováni o všech možných ošetřeních, zákrocích a protetických výrobcích. Před samotným výkonem náš lékař seznámí pacienta s detaily stomatologického zákroku, nastíní léčebný plán a uvede celkovou kalkulaci budoucího ošetření.

Díky nejmodernějším zařízením jsou naši lékaři schopni provádět mimo standardních služeb praktického zubního lékařství také nadstandardní stomatologická ošetření a úkony estetické stomatologie, odpovídající trendům 21.  století.
Společně s našimi pacienty měníme zažité stereotypy zubních ordinací a posouváme své hodnoty tak, abychom se stali těmi nejlepšími ve stomatologickém oboru.
 

Proč navštívit kliniku DentalCare?

Klademe důraz na bezbolestné ošetření

Jsme si dobře vědomi, že velké procento lidí trpí strachem ze zubaře. Proto se na naší klinice snažíme co nejvíce minimalizovat bolest, aby si naši pacienti vybudovali kladný vztah s našimi lékaři.

Pracujeme s novými technologiemi

Aby byly naše služby bezbolestné a hlavně na nevyspělejší úrovni, používají lékaři kliniky nejmodernější technologické přístroje. Díky těmto technologiím jsme našim pacientům schopni poskytovat péči ve světovém měřítku.

Hledíme na včasnou prevenci a kvalitní ošetření

Včasná preventivní péče ve stomatologii je klíčem k Vašemu celkovému zdraví, ale také rozumnou cestou k zamezení ztrát z Vašeho finančního rozpočtu. Neustále monitorujeme spokojenost našich pacientů a zlepšujeme naše služby.

 

Přesvědčili jsme Vás?

Neváhejte nás kontaktovat nebo rovnou vyplňte náš registrační formulář:
Instagram